Son etkinlik günlüğünü görüntüleme ve filtreleme - Genetec Mission Control™ 2.13.4.0

Genetec Mission Control™ Kullanıcı Kılavuzu 2.13.4.0

series
Genetec Mission Control™ 2.13.4.0
revised_modified
2020-10-30

Vaka izleme görevindeki vaka ayrıntıları bölmesinin Son etkinlik bölümündeki etkin bir vaka üzerinde gerçekleştirilen sistem ve kullanıcı eylemlerinin tümünü veya bazılarını seçime bağlı olarak görüntüleyebilirsiniz.

Bir vaka için Son etkinlik günlüğü

Vaka etkinliği geçmişini Son etkinlik günlüğünde görebilirsiniz. Bu, bir Security Desk kullanıcı bir prosedür adımı için yorum girdiğinde, bir prosedür adımını tamamladığında, vakanın sahipliğini aldığında veya verdiğinde, vaka önceliğini veya durumunu değiştirdiğinde vb. durumlardaki ayrıntıları içerir.

Vaka çözümü üzerinde birden fazla kullanıcı çalışırken, bu kişilerin tüm eylemleri Son etkinlik günlüğünde kaydedilir ve görünür.

Son etkinlik günlüğünü filtreleme

Başlığı veya bölüm başlığının yanındaki simgesini tıklayarak Son etkinlik günlüğünü genişletebilirsiniz.

Yalnızca seçili bilgiyi görüntülemek üzere filtrelemek için, Filtrele () üzerine tıklayın.

Görünüm filtreleri Son etkinlik günlüğüne uygulandığında, beyaz filtre simgesiyle gösterilir.

Daha fazlasını öğrenmek için bu videoyu izleyin. Video başlıklarını mevcut olan dillerden birinde açmak için Başlıklar (CC) simgesine tıklayın.

Not: Videolarımızı güncel tutmak için elimizden gelenin en iyisini yapmamıza karşın, bu videoda sunulan bilgiler her yeni sürümle güncel olmayan hale gelmiş olabilir. Bu video ile ilgili bir hata bulursanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçin.