Vaka sorumluluğu hakkında - Genetec Mission Control™ 2.11 SR1

Genetec Mission Control™ Kullanıcı Kılavuzu 2.11 SR1

series
Genetec Mission Control™ 2.11 SR1
revised_modified
2019-07-15

Güvenlik personeli arasında koordinasyonu sağlamak için, belirtilen sürede Genetec Mission Control™ vakanın kontrolünden her zaman tek bir kullanıcı sorumlu olabilir. Bu kişiye vaka sorumlusu denir. Gözlemciler vaka sorumlusuna vakaya ilgili bilgiler ekleyerek yardımcı olabilir ancak yalnızca vaka sorumlusu vaka özelliklerini ve durumunu güncelleyebilir. Vaka sorumluluğu vakanın ömrü boyunca birçok kullanıcı arasında aktarılabilir.

Vaka sorumluluğu gerektiren eylemler

Şu eylemleri yalnızca vaka sorumlusu gerçekleştirebilir:
Bir vakayı artık yönetemiyorsanız, şunları yapabilirsiniz:

Ayrıcalıklı kullanıcılar da sizden zorla vaka sorumluluğu alabilir.

Vaka sorumluluğu gerektirmeyen eylemler

Şu eylemleri hem gözlemciler hem vaka sorumluları gerçekleştirebilir:

Daha fazlasını öğrenmek için bu videoyu izleyin. Video başlıklarını mevcut olan dillerden birinde açmak için Başlıklar (CC) simgesine tıklayın. Internet Explorer kullanılıyorsa video gösterilemeyebilir. Bunu düzeltmek için Uyumluluk görünümü ayarlarını açın ve Kurum içi ağ sitelerini uyumluluk görünümünde göster seçeneğini kaldırın.

Not: Videolarımızı güncel tutmak için elimizden gelenin en iyisini yapmamıza karşın, bu videoda sunulan bilgiler her yeni sürümle güncel olmayan hale gelmiş olabilir. Bu video ile ilgili bir hata bulursanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçin