Genetec Mission Control™ raporları oluşturma - Genetec Mission Control™ 2.11 SR1

Genetec Mission Control™ Kullanıcı Kılavuzu 2.11 SR1

series
Genetec Mission Control™ 2.11 SR1
revised_modified
2019-07-15

Vakaların nasıl ele alındığını soruşturmak için vaka raporları, profillerin nasıl atandığını soruşturmak için de profil raporları oluşturabilirsiniz. Ayrıca oluşturduğunuz raporları yazdırabilir ve dışa aktarabilirsiniz.

Bilmeniz gerekenler

Vaka raporları oluşturmak için Vaka raporları görevini ve profil raporları oluşturmak için de Profil raporları görevini kullanmalısınız. Vaka izleme görevinin aksine alıcısı olmadığınız vakaları arayabilir ve gözden geçirebilirsiniz.

Yordam

Bir vaka raporu oluşturmak için:

 1. Security Desk ana sayfasından Vaka raporu görevini açın.
 2. Sorgulama filtrelerinizi ayarlayın ve Rapor oluştur üzerine tıklayın.
  Sorgunun sonuçları bir vaka listesi olarak belirir. Raporda görmek istediğiniz sütunları seçebilir ve bunların sırasını değiştirebilirsiniz. Raporunuzu nasıl kişiselleştireceğinize dair daha fala bilgi için bk. Security Desk Kullanıcı Kılavuzu.
 3. Haritayı seçilen vakaya ortalamak için sonuç listesinde bir vakaya tıklayın ve vaka ayrıntılarını panoda görüntüleyin.
  • Yeni bir İzleme görevi açmak ve ilgili vakayı bir kutucukta göstermek için İzleme dahilinde görüntüle üzerine tıklayın.
  • Vakayı dışa aktar seçeneğine tıklayarak bir vaka ile ilgili tüm ayrıntıları ve eklenmiş varlıkları bir klasöre (ya da zip dosyasına) aktarın.
  • Sonuç listesinden birden fazla vaka seçin ve Vakaları bağlama ayrıcalığınız varsa, vakaları birbirine bağlamak için Vakaları bağla üzerine tıklayın.
  • Güncel sorgu sonuçlarınızı Excel, CSV ya da PDF formatında dışa aktarmak için Raporu dışa aktar üzerine tıklayın.
  • Sorgu sonuçlarınızı bir yazıcıya göndermek için Raporu yazdır üzerine tıklayın.
  Bir vaka raporundaki vakaları Rapor edilen vakaları değiştir ayrıcalığıyla değiştirebilirsiniz. Bir vaka halihazırda kapatılmışsa yalnızca şunları yapabilirsiniz:

Bir profil raporu oluşturmak için:

 1. Security Desk ana sayfasından Vaka raporu görevini açın.
 2. Sorgulama filtrelerinizi ayarlayın ve Rapor oluştur üzerine tıklayın.
  Sorgunun sonuçları bir profil eylem listesi olarak belirir. Raporda görmek istediğiniz sütunları seçebilir ve bunların sırasını değiştirebilirsiniz. Raporunuzu nasıl kişiselleştireceğinize dair daha fala bilgi için bk. Security Desk Kullanıcı Kılavuzu.
 3. Güncel sorgu sonuçlarınızı Excel, CSV ya da PDF formatında dışa aktarmak için Raporu dışa aktar () üzerine tıklayın.
 4. Sorgu sonuçlarınızı bir yazıcıya göndermek için Raporu yazdır () üzerine tıklayın.

Örnek

Daha fazlasını öğrenmek için bu videoyu izleyin. Video başlıklarını mevcut olan dillerden birinde açmak için Başlıklar (CC) simgesine tıklayın. Internet Explorer kullanılıyorsa video gösterilemeyebilir. Bunu düzeltmek için Uyumluluk görünümü ayarlarını açın ve Kurum içi ağ sitelerini uyumluluk görünümünde göster seçeneğini kaldırın.

Not: Videolarımızı güncel tutmak için elimizden gelenin en iyisini yapmamıza karşın, bu videoda sunulan bilgiler her yeni sürümle güncel olmayan hale gelmiş olabilir. Bu video ile ilgili bir hata bulursanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçin