Genetec Mission Control™ nedir? - Genetec Mission Control™ 2.11 SR1

Genetec Mission Control™ Kullanıcı Kılavuzu 2.11 SR1

series
Genetec Mission Control™ 2.11 SR1
revised_modified
2019-07-15

Genetec Mission Control™ kuruluşlara durumsal zekanın, görselleştirmenin ve eksiksiz vaka yönetimi becerilerinin yeni seviyelerini sunan bir ortak karar yönetimi sistemidir. Güvenlik personeline rutin görevlerde ya da istenmeyen durumlarla karşılaştığında uygun zamanlı bilgi akışı sağlayarak doğru kararı verme olanağı sağlar. Genetec Mission Control™ binlerce sensör ve güvenlik cihazından veri toplayıp nitelendirerek, en karmaşık durumları ve vakaları saptayarak ve güvenlik ekiplerine kuruluşa özgü proses ve uyumluluk gereksinimleri karşısındaki tutumlarında rehberlik ederek, kuruluşlara basit olay ve alarm yönetiminin ötesine geçme gücü verir. Genetec Mission Control™ hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için Genetec.com kaynak merkezine başvurun.

Genetec Mission Control™, gelen sensör verilerinin monitörde izlenmesinden ve vakaların saptanmasından, çözümlemeye ve denetlemeye kadar bir vakanın tüm döngüsünü yönetir. Kuruluşlar, her duruma uygun yanıtlar ile birlikte ihtiyaçlarına uygun vaka türlerini ve kategorilerini tanımlama esnekliğinden yararlanır. Genetec Mission Control™ tarafından yönetilen vaka döngüsü şu şekildedir:

Birlikte meydana geldiğinde bir vakayı tetikleyen üç olay örneği

Daha fazlasını öğrenmek için bu videoyu izleyin. Video başlıklarını mevcut olan dillerden birinde açmak için Başlıklar (CC) simgesine tıklayın. Internet Explorer kullanılıyorsa video gösterilemeyebilir. Bunu düzeltmek için Uyumluluk görünümü ayarlarını açın ve Kurum içi ağ sitelerini uyumluluk görünümünde göster seçeneğini kaldırın.

Not: Videolarımızı güncel tutmak için elimizden gelenin en iyisini yapmamıza karşın, bu videoda sunulan bilgiler her yeni sürümle güncel olmayan hale gelmiş olabilir. Bu video ile ilgili bir hata bulursanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçin