Panodaki vaka ayrıntıları - Genetec Mission Control™ 2.11 SR1

Genetec Mission Control™ Kullanıcı Kılavuzu 2.11 SR1

series
Genetec Mission Control™ 2.11 SR1
revised_modified
2019-07-15

Security Desk içinde, bir Genetec Mission Control™ vakası hakkında mevcut olan tüm bilgileri görüntülemek ve tüm eylemleri gerçekleştirmek için panoyu (sağ taraf) kullanabilirsiniz.

A Başlık çubuğu Vaka simgesini, türünü ve kimliğini gösterir. Bir vaka sorumlusu iseniz, Düzenle () üzerine tıklayarak vaka özelliklerini değiştirme seçeneğini kullanabilirsiniz.
B Genel bakış Vakanın güncel açıklamasını, durumunu ve önceliğini, onu kimin yönettiğini (sorumlusu), kimin izlediğini ve nerede meydana geldiğini gösterir.

Bölüm başlığına ya da mavi ok simgesine () tıklayarak Vaka sayfasındaki herhangi bir bölümü büyütebilirsiniz.

C Prosedür (SOP) Vakayı çözmek için uygulamanız gereken standart işletim prosedürünü (SOP) gösterir. Adım hakkında herhangi bir ilave bilgi okumak için Belgeyi görüntüle () üzerine tıklayın.
D Yorum ekle Vaka faaliyeti kaydına yorum eklemek için bu bağlantıya tıklayın.
E Son faaliyet Vaka faaliyeti geçmişini gösterir. Vaka üzerinde gerçekleştirilen her vaka denetleme ve soruşturma amaçlarına yönelik olarak kaydedilir.
F İlgili vakalar Seçilen vakayla, aynı kaynaktan ve aynı türden vakalar gibi ilişkili vakaları gösterir. Ayrıca diğer vakaları da bu vakaya manuel olarak ekleyebilirsiniz.
G İlgili varlıklar Seçilen vakanın kaynağındaki varlıkları gösterir. Ayrıca bu vakaya manuel olarak varlıklar ekleyebilirsiniz.
H İlgili belgeler Bu vakaya eklenmiş tüm destek belgelerini gösterir. Bir belgeyi açmak için belge adının yanındaki Belgeyi görüntüle () üzerine tıklayın.
I Eylemler Eylemler üzerine tıklayarak bu menüyü açın. Ayrıca vaka listesi ya da harita üzerinde sağa tıklayabilirsiniz.
J Durumu değiştir Vakayı işaret edilen duruma değiştirmek için bu düğmeye tıklayın.