Standart işletim prosedürleri yapılandırma: Genetec Mission Control™ - Genetec Mission Control™ 2.11 SR1

Genetec Mission Control™ Kullanıcı Kılavuzu 2.11 SR1

series
Genetec Mission Control™ 2.11 SR1
revised_modified
2019-07-15

Belirli bir vaka türünün ona cevap verenin kim olduğu fark etmeksizin her zaman aynı şekilde ele alınmasını sağlamak üzere her vaka için bir standart işletim prosedürü (SOP) yapılandırabilirsiniz.

Bilmeniz gerekenler

Bir standart işletim prosedürü (SOP) ya da vaka prosedürü, bir operatörün bir vakanın durumunu Çözüldü haline getirmeden önce izlemesi gereken bir adım dizisidir. Her adım 112’yi arayın gibi çok basit bir görevden, başarıya ulaştırılması gereken destek belgelerini gerektiren karmaşık bir göreve kadar değişkenlik gösterebilir. Operatör tarafından gerçekleştirilen tüm eylemler, denetleme amacıyla sistem tarafından vaka geçmişine kaydedilir.

Yordam

SOP’yi bir vaka için yapılandırmak için:

Vaka Prosedürü sayfasında şunlardan birini yapın.

Örnek

Daha fazlasını öğrenmek için bu videoyu izleyin. Video başlıklarını mevcut olan dillerden birinde açmak için Başlıklar (CC) simgesine tıklayın. Internet Explorer kullanılıyorsa video gösterilemeyebilir. Bunu düzeltmek için Uyumluluk görünümü ayarlarını açın ve Kurum içi ağ sitelerini uyumluluk görünümünde göster seçeneğini kaldırın.

Not: Videolarımızı güncel tutmak için elimizden gelenin en iyisini yapmamıza karşın, bu videoda sunulan bilgiler her yeni sürümle güncel olmayan hale gelmiş olabilir. Bu video ile ilgili bir hata bulursanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçin