Profilleri operatör olarak görüntüleme ve seçme - Genetec Mission Control™ 2.11 SR1

Genetec Mission Control™ Kullanıcı Kılavuzu 2.11 SR1

series
Genetec Mission Control™ 2.11 SR1
revised_modified
2019-07-15

İzin verilmiş profil kullanıcısı olarak güncel profil atamalarınızı görüntüleyebilir ve Profil atamasını değiştirme ayrıcalığını hangi profilde tutmak istediğinizi seçebilirsiniz.

Bilmeniz gerekenler

Profil atamasını değiştirme ayrıcalığınız varsa, Profil seçimi iletişim kutusu Vaka izleme görevi oturum açma esnasında açıldığında otomatik olarak açılır. Bu iletişim kutusu atanabileceğiniz profilleri listeler ve bunların güncel atama durumlarını belirtir. Vaka izleme görev çubuğuna bir Profil () düğmesi eklenmiştir ve size güncel olarak eklenmiş profillerin sayısı kırmızı renkte gösterilir. Security Desk kapatıldığında tüm profil atamalarınız kaldırılır.

Yordam

 1. Vaka izleme görev çubuğunda Profil () üzerine tıklayın.
  Profil seçimi iletişim kutusu açılır.

  Profil atamasını değiştir ayrıcalığınız yoksa yalnızca İptal düğmesi mevcuttur.

 2. Profil atamasını değiştir ayrıcalığınız mevcutsa şunlardan birini yapabilirsiniz:
  • Profil atanmamışsa, profili kalıcı olarak kendiniz atamak için onay kutucuğunu işaretleyin. Atama yalnızca siz ya da denetçiniz tarafından kaldırılabilir.
  • Profil otomatik atanmışsa, otomatik atamayı kalıcı bir atamaya dönüştürmek için Atamayı sakla üzerine tıklayın. Aynı profil başka kullanıcılara da otomatik atanmışsa, bunların otomatik atamaları kaldırılır.
  • Profil kalıcı olarak atanmışsa, kalıcı atamayı kaldırmak için onay kutucuğunu temizleyin. Otomatik atama modu açıksa ve profil kalıcı olarak başka birine atanmamışsa, otomatik olarak size atanır.
  Değişiklik derhal uygulanır ve profil raporuna kaydedilir.