Genetec Mission Control™ vaka - Alıcılar sekmesi - Genetec Mission Control™ 2.11 SR1

Genetec Mission Control™ Kullanıcı Kılavuzu 2.11 SR1

series
Genetec Mission Control™ 2.11 SR1
revised_modified
2019-07-15

Vaka Alıcıları sayfasında bu tür bir vakanın tetiklendiği anda kime (kullanıcılar ve kullanıcı grupları) gönderileceğini yapılandırabilirsiniz.

Alıcılar çevrimiçi (Genetec Mission Control™ yüklü olan bir Security Desk çalışma istasyonunda oturum açmış) oldukları müddetçe vaka gönderme bildirimleri alır. Gönderme bildirimlerini almak için Vaka izleme görevine sahip olmak gerekmez.
Herkes
Bu tür vakalar herkese gönderilir.
Denetçiler
(Yalnızca ortak vaka) Bu tür vakalar yalnızca alt vaka alıcılarının denetçilerine gönderilir.
Belirli
Bu tür vakalar yalnızca yapılandırılmış alıcıların bir listesine gönderilir. İki mod mevcuttur:
Basit
Basit modda, vakalar yapılandırılmış tüm alıcılara gönderilir. Bir kullanıcı vaka gönderildiğinde çevrimiçi değilse, gönderme bildirimini oturum açtığında alır.
Gelişmiş
Gelişmiş modda bir her yapılandırılmış alıcı için bir uygunluk kriteri ekleyebilirsiniz (vakanın meydana gelme saati ve konumu). Bir vaka bir alıcıya yalnızca alıcının uygunluk kriterlerine uyuyorsa gönderilir. Bir vaka, vakanın gerçekleştiği saate çevrimiçi değilse yapılandırılmış bir alıcıya gönderilmez. Bu sebeple, birincil alıcıların hiçbirinin mevcut olmadığı bir durumda bir vakaya cevap verebilecek için ikincil bir alıcı grubu da yapılandırmalısınız.