Automatyczny powrót do wcześniejszej wersji systemu w Genetec Patroller™ - Genetec Patroller™ 6.5

Instrukcja użytkowania Genetec Patroller w kwestii Egzekucji Prawa 6.5

series
Genetec Patroller™ 6.5
revised_modified
2020-04-07

Automatyczne powrót do wcześniejszej wersji systemu występuje, gdy Genetec Patroller™ nie może pomyślnie przetworzyć aktualizacji. Może to wystąpić z powodu błędu w pliku nakładki lub ponieważ usługa Updater nie może zastąpić wymaganego pliku na dysku twardym komputera w pojeździe (na przykład podczas próby aktualizacji otwarty był Genetec Patroller™ Config Tool).

Genetec Patroller™ wyłącza się w celu przetworzenia aktualizacji. Podczas gdy Genetec Patroller™ zostaje zamknięty, jeśli usługa Updater nie może ukończyć aktualizacji, automatycznie wycofuje ona aktualizacje Genetec Patroller™ w tle. Po ponownym uruchomieniu Genetec Patroller™, zobaczysz jedną z następujących ikon:
Aktualizacja nieudana
Żadna część aktualizacji nie powiodła się. Możesz spróbować ponowić aktualizację lub skontaktować się z administratorem Genetec Patroller™ w celu uzyskania pomocy.
Częściowe powodzenie
Niektóre aktualizacje zakończyły się pomyślnie. Więcej informacji na temat błędów można znaleźć w zakładce Wiadomości lub skontaktować się z administratorem Genetec Patroller™w celu uzyskania pomocy.