Wyszukiwanie tablic rejestracyjnych w Genetec Patroller™ - Genetec Patroller™ 6.5

Instrukcja użytkowania Genetec Patroller w kwestii Egzekucji Prawa 6.5

series
Genetec Patroller™ 6.5
revised_modified
2020-04-07

Opcja Wyszukaj umożliwia wyszukiwanie listy przechwyconych odczytów i trafień dla określonej tablicy rejestracyjnej w Genetec Patroller™

O tym zadaniu

Administratorzy Genetec Patroller™ mogą określić, czy informacje mają zostać usunięte z bazy danych po wykonaniu odciążenia systemu i przesyłu danych. In this case, you won’t be able to search for data that has been offloaded.

Procedura

  1. W oknie głównymGenetec Patroller™ stuknij Wyszukaj.
  2. Wpisz pełny lub częściowy numer tablicy rejestracyjnej. W wyszukiwaniu można również używać znaków równoważnych OCR.
    Jeśli chcesz znaleźć tablice zawierające litery "ABC", wpisz tylko ABC w polu Tablica Wyniki będą zawierać wszystkie tablice, które zawierają ABC lub A8C, ponieważ B jest znakiem równoważnym w OCR.
  3. (Opcjonalnie) Jeśli chcesz zawęzić wyniki wyszukiwania, wprowadź stan/prowincję.
    Uwaga: W zależności od kontekstu, system może nie obsługiwać wykrywania i wyświetlania stanu/prowincji dla odczytu. Stan/prowincja jest zwykle uwzględniany tylko w przypadku trafień należących do listy hotlist, na której administrator skonfigurował informacje o stanie/prowincji.
  4. (Opcjonalnie) Jeśli masz zainstalowane co najmniej dwie kamery Sharp i chcesz zawęzić wyniki wyszukiwania, wybierz orientację kamery.
  5. Stuknij Wyszukaj.

Wyniki

Genetec Patroller™wyświetla tablice rejestracyjne zgodne z kryteriami wyszukiwania w silniku wyszukiwania tablic rejestracyjnych Genetec Patroller™

Co dalej

Stuknij Wyszukaj ponownie, aby wyczyścić wyniki wyszukiwania, lub pozycję Transmisja na żywo, aby kontynuować wyświetlanie odczytów na żywo.