Rozwiązywanie problemów: Sharp zrywa łączność i nie działa transmisja na żywo - Genetec Patroller™ 6.5

Instrukcja użytkowania Genetec Patroller w kwestii Egzekucji Prawa 6.5

series
Genetec Patroller™ 6.5
revised_modified
2020-04-07

Jeśli Sharp zrywa łączność i nie działa transmisja na żywo, można rozwiązać ten problem.

O tym zadaniu

PRZYCZYNA: Może występować problem z kablami Ethernet lub połączeniami przewodowymi. Kamera Sharp może być w trybie offline lub może występować problem ze sprzętem lub oprogramowaniem.

Procedura

 1. Sprawdź, czy kabel Ethernet jest podłączony zarówno do komputera w pojeździe, jak i do Jednostki Przetwarzania LPR (która zwykle znajduje się w bagażniku).
 2. Zpinguj kameręSharp z komputera w pojeździe, aby sprawdzić, czy komputer może "zobaczyć" kamerę, w następujący sposób:
  Musisz znać adres IP kamerySharp.
  1. W komputerze pokładowym stuknij Start > Akcesoria > Wiersz Poleceń .
  2. W Wierszu Polecenia wpisz polecenie ping <adres IP kamery Sharp> -ti naciśnij Enter na klawiaturze.
  3. Wykonaj jedną z następujących czynności:
   • Jeśli zobaczysz odpowiedź z określonego adresu IP, skontaktuj się z administratorem Genetec Patroller™. Problem może być związany z oprogramowaniem uruchomionym w kamerze Sharp.
   • Jeśli zostanie wyświetlony komunikat "limit czasu żądania", problem może być związany ze sprzętem (np. kartą Ethernet komputera) lub związany z konfiguracją sieci w pojeździe. Na przykład komputer może nie mieć adresu sieciowego w tym samym przedziale co kamerySharp. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z administratoremGenetec Patroller™.
 3. Połączenie kamery z SharpX Modułem Przetwarzania LPR może nie być prawidłowo podłączone. W takim przypadku SharpX będzie nadal odczytywać tablice, ale transmisja na żywo nie będzie wyświetlana. Jeśli podejrzewasz, że może to być problem, skontaktuj się z administratorem Genetec Patroller™.